Przejdź do treści
Strona główna » O nas

O nas

Synergia to dla nas nie tylko firma, ale przede wszystkim ludzie – nasi pracownicy stanowią najcenniejszy kapitał. Wspólnie tworzymy sumę wiedzy, kompetencji i doświadczenia, które staramy się dzielić z naszymi klientami. Działamy profesjonalnie i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dzięki temu, świadczone przez nas usługi to coś więcej niż tylko wypełnianie formularzy i dodawanie cyferek.

Nasza kadra składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie kontroli projektów. Zrealizowaliśmy już wiele projektów dla instytucji publicznych, takich jak Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej czy Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Posiadamy specjalistów-praktyków z wieloletnim doświadczeniem w obszarach, takich jak:

  • audyt projektów finansowanych i współfinansowanych ze środków publicznych
  • praktyczne stosowanie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz zasady konkurencyjności
  • systemy zarządzania jakością, ze szczególnym uwzględnieniem normy ISO 9001, 27001, 45001
  • zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy (BHP)

Specjalizujemy się w audytach zewnętrznych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój (PO IR) oraz strategicznych programów badań naukowych. Współpracujemy z audytorami posiadającymi uprawnienia do przeprowadzania audytu wewnętrznego określone w art. 286 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych.

Oferujemy usługi „szyte na miarę” i wysoką jakość pracy. Pomagamy również w identyfikacji błędów i uchybień oraz doradzamy w kwestii sposobu ich naprawy. Zapraszamy do kontaktu.

Skip to content